Fontánové čerpadlo do jezírka s tepelnou pojistkou

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Výkon
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Spolehlivé a účinné čerpadlo do jezírka s tepelnou pojistkou, které odolá drsným venkovním vlivům? Toto vysoce kvalitní čerpadlo, které je vybaveno čtyřmi různými fontánovými hlavicemi, z nichž každá nabízí jedinečnou a vizuálně ohromující vodní show. Teleskopický nástavec umožňuje snadné nastavení výšky, zatímco připojení pomocí kulového ventilu zajišťuje bezpečnou a bezúniková instalaci na kteroukoli ze tří dostupných velikostí vodovodního potrubí (1/2˝, 3/4˝ a 1˝).

Co však toto čerpadlo odlišuje od ostatních na trhu, je zabudování tepelné pojistky. Tento bezpečnostní prvek zajišťuje, že se čerpadlo v případě přehřátí automaticky vypne, čímž se zabrání poškození motoru a potenciálnímu nebezpečí požáru. S tímto čerpadlem můžete být klidní, protože víte, že vaše jezírková fontána bude fungovat efektivně a bezpečně.

Ať už chcete do své zahradní oázy přidat úžasný vodní prvek, nebo jen potřebujete spolehlivé čerpadlo pro své komerční jezírko či vodní zahradu, toto čerpadlo pro fontány do jezírka s tepelnou pojistkou je ideální volbou. Díky své odolné konstrukci a uživatelsky přívětivým funkcím vám poskytne dlouholetou spolehlivou službu a vytvoří vizuálně ohromující vodní show, kterou si budou moci všichni vychutnat.

Základní vlastnosti

  • Průtok: 3400 l/h
  • Výtlak: 2,6 m
  • Výkon: 70 W
  • Délka napájecího kabelu: 10 m
  • Rozměry: 22,5×25×14,5 cm
  • Hmotnost (kg): 2,7

Cena v době recenze: 1 499

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Fontánové čerpadlo do jezírka s tepelnou pojistkou.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Zahradní fontána s větrným mlýnem

Zahradní fontána s větrným mlýnem

» Další Solární plovoucí fontána do jezírka s osvětlením

Solární plovoucí fontána do jezírka s osvětlením