Pokojové fontány

Interiérová fontána s LED osvětlením měnícím barvy

Interiérová fontána Renkforce s náladovým osvětlením, které proměnlivě mění barvy, dokonale zklidní rozbouřenou mysl a nastartuje dobrou náladu. Jemné ševelení protékající vody totiž navazuje příjemné pocity a zlepšuje celkovou atmosféru. Díky fontáně se také velice zajímavým způsobem oživí interiér vašeho bytu či domu. Fontánka má kompaktní rozměry, které ji umožňují umístit na konferenční stolek nebo komodu.

Cena v době recenze: 869 Kč

Solární dekorativní fontána kašna na zahradu Blumfeldt Fantaghiro

Romantický pohádkový svět: Blumfeldt Fantaghiro zahradní fontána probudí Vaši fantazii. Zda uvnitř nebo venku, kašna okouzlí své okolí pohádkovou vodní hrou s třemi patry a nadchne moderní technikou. Blumfeldt Fantaghiro zahradní fontána dodává zahradám, terasám nebo dvorům pohádkový flair. Zahradní fontána je vyhotovena z masivního polyresínu ve vzhledu granitového kamene. Voda proudí třemi patry v osvěžujících kaskádách a okouzlí Vaše smysly. Malá, ale výkonná pumpa se s vodním oběhem 250 l / h postará o neustálé proudění, vodu není třeba přidávat.

Cena v době recenze: 3 699 Kč

Pokojové neboli interiérové fontány představují luxusní bytovou dekoraci. Perfektně se hodí do každé místnosti včetně pracovny a kanceláře, kterou vkusně ozvláštní. Jemné šumění protékající vody vám navíc dodá pocit klidu, harmonie a souznění s přírodou. Jejich pořízení nebudete litovat. Zakoupit je a nainstalovat je více než snadné. Velkou výhodou je i zdravotní benefit v podobě zvlhčování vzduchu.

Domácí fontány mohou mít různé tvary a designy. Nejoblíbenější jsou vodní stěny nebo koule, na jejímž vrcholu vyvěrá pramínek vody a po oblinách stéká dolů do prostorné nádoby. Ojedinělé však nejsou ani různé kruhy nebo na sobě poskládané kameny, po kterých voda kaskádovitě stéká dolů a vytváří šumivý zvuk. Nádhernou scenérii mnohdy doprovází LED osvětlení, jež barvitě podtrhuje celý výjev. Zapomínat je potřeba také na to, že každá interiérová fontána obsahuje miničerpadlo, které čas od času třeba vyčistit.