Zahradní fontány a vodotrysky

Zahradní fontána chrlič Žába z umělého kamene k jezírku

Pohleďte na majestátní zahradní fontánu King Frog! Tento obojživelný monarcha, mistrovsky vyrobený společností Ubbink, je nejen chrličem vody, ale také majákem vytříbeného vkusu pro vaši zahradu. Je jako královská socha ropuchy, která má shodou okolností denní práci jako fontána. A nezapomínejme na ty bronzové akcenty, které vnesou do každého venkovního prostoru špetku elegance, takže vám vaši zahradu bude závidět každý zelenáč v okolí.

Cena v době recenze: 1 559 Kč

Vodní fontána pro děti na zahradu Velryba

Na zahraadě se objevilo nové zvíře, které dělá docela velký rozruch! Zahradní velryba, nejnovější technologie dětských vodních fontán, je připravena proměnit váši zahradu v plnohodnotný vodní park. Tohle není zahradní trpaslík vaší babičky. Ne, tohle je hračka do vody ve tvaru velryby, která je stejně silná a odolná jako skutečná velryba. V horkých dnech vaše děti při pohledu na zahradní velrybu v akci zapomenou na videohry a ledovou tříšť.

Cena v době recenze: 339 Kč

Zahradní fontána s technologií Sunriver Technology pro solární provoz nezávislý od elektrické sítě

Kaskádová solární fontána Blumfeldt Fez je okouzlujícím spojením umění a technologie a představuje nádherný středobod každé zahrady, balkonu nebo obývacího pokoje. Tato zahradní fontána, poháněná technologií Sunriver, funguje zcela nezávisle na elektrické síti. Solární panely, které se koupou ve zlatých slunečních paprscích, tiše absorbují energii a pohánějí jemné šumění vody, která kaskádovitě stéká z jednoho patra do druhého. Tato klidná vodní hra pomáhá zpomalit svět kolem nás a nabízí odpočinek od každodenního tlaku.

Cena v době recenze: 5 099 Kč

Romantická solární fontána do jezírka Květ

V srdci bujné zahrady, uprostřed barev kvetoucích květin, se v zahradním jezírku majestátně vyjímá romantická solární fontána. Tento okouzlující prvek vytváří uklidňující a klidnou atmosféru a okouzluje zahradu, balkon i terasu. Jako by nás sama příroda obdařila nástrojem čistého klidu. Tato jednoduchá, ale podmanivá solární fontána se dodává se šesti různými nástavci, z nichž každý je navržen tak, aby vytvářel jedinečné a fascinující vodní představení, které udržuje vodu ve věčném pohybu.

Cena v době recenze: 549 Kč

Krásná zahradní fontána s decentním LED osvětlením

Tato krásná zahradní fontána má přirozeně tvarovaný mini vodopád s vlastní vodní nádrží a decentním LED osvětlením. Výsledkem je úžasný doplněk jakéhokoli venkovního prostoru, který na vaše hosty jistě zapůsobí a zanechá v nich pocit uvolnění a osvěžení. Jednou z nejlepších věcí na tomto výrobku je, že jej není třeba montovat. To znamená, že si jeho krásu a výhody můžete užívat hned po vybalení z krabice, aniž byste se museli starat o složitou instalaci nebo nastavení. LED osvětlení navíc dodává jemný nádech elegance a sofistikovanosti, který vaši zahradu nebo terasu jistě odliší od ostatních.

Cena v době recenze: 6 929 Kč

Moderní fontátna – přelivový vodopád s RGB LED osvětlením

Moderní fontána může každému venkovnímu prostoru dodat eleganci a výjimečnost. A pokud jde o fontány, je mezi majiteli domů oblíbený přepadový vodopád s RGB LED osvětlením. Tato fontána nejenže dodá vašemu jezírku nebo bazénu krásný vizuální prvek, ale také vytvoří relaxační a uklidňující atmosféru díky zvuku padající vody.

Cena v době recenze: 1 979 Kč

Solární zahradní fontána imitace pískovce

Pokud chcete svému domovu nebo zahradě dodat nádech antického Řecka, zahradní fontána Blumfeldt Corinth je ideálním doplňkem. Tato krásná fontána je vyrobena z robustního polyresinu, který je navržen tak, aby odolával přírodním vlivům a obstál ve zkoušce času. Fontána má pískovcovou povrchovou úpravu, která jí dodává autentický a antický vzhled, jenž zapůsobí na vaše hosty a návštěvníky.

Cena v době recenze: 3 929 Kč

Fontánové čerpadlo do jezírka s tepelnou pojistkou

Spolehlivé a účinné čerpadlo do jezírka s tepelnou pojistkou, které odolá drsným venkovním vlivům? Toto vysoce kvalitní čerpadlo, které je vybaveno čtyřmi různými fontánovými hlavicemi, z nichž každá nabízí jedinečnou a vizuálně ohromující vodní show. Teleskopický nástavec umožňuje snadné nastavení výšky, zatímco připojení pomocí kulového ventilu zajišťuje bezpečnou a bezúniková instalaci na kteroukoli ze tří dostupných velikostí vodovodního potrubí (1/2˝, 3/4˝ a 1˝).

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Zahradní fontána s větrným mlýnem

Zahradní fontány jsou skvělým doplňkem jakéhokoli venkovního prostoru, kde navozují relaxační a uklidňující atmosféru, která podporuje klid a pohodu. Zahradní fontána s větrným mlýnem je dokonalým příkladem takové fontány, která kombinuje uklidňující zvuk tekoucí vody s jedinečným a vizuálně ohromujícím designem.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Levná zahradní fontána Kaskáda

Kaskádová fontána Blumfeldt Empoli se ihned stane báječným doplňkem každé domácnosti nebo zahrady. Tato levná zahradní fontána je nejen estetickou dekorací, ale vnese do vašeho osobního prostoru relaxační středomořskou atmosféru. Vodní hry jsou již po staletí oblíbené jako dekorace domů a zahrad a není těžké pochopit proč. Zvuk tekoucí vody je uklidňující a pomáhá vytvářet klidné prostředí, ideální pro odpočinek po dlouhém dni.

Cena v době recenze: 2 359 Kč

Fontánové čerpadlo Cascade 4000 l/h

Jak oživit jezírko? Jak dodat na efektu a celkovém vzhledu zahrady? Jak ještě více si zkrášlit venkovní prostory? Fontánové čerpadlo Cascade značky Hozelock se pyšní skvělým výkonem a samotným efektem. Čerpadlo je vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Čerpadlo okouzlí jak svým efektem, tak i účinkem. Slouží i k čistotě vody. Nezbytná záležitost i pro ty, kdo mají v jezírku okrasné rybky. Udrží tak vodu v jezírku délce čistou a vhodnou pro rybky. Teleskopická trubka vám zajistí flexibilní instalaci i v nerovných jezírkách. Fontánu i vodopád lze upravovat nezávisle na sobě pomocí ovládání průtoku. Vstupní mřížka eliminuje ucpávání a hromadění pěny, čímž snižuje nároky na údržbu.

Cena v době recenze: 2 508 Kč

Fontána z nerezu k bazénu i jezírku

Bazénová fontána ve stříbrném provedení je vyrobena z kvalitní a odolné nerezové oceli. Krásná fontána je skvostným dekorativním a efektivním prvkem. Zásluhou kvalitního materiálu je zárukou dlouhé životnosti, bezproblémového užívání a odolnosti vůči povětrnostním podmínkám. Pořízením této fontány vytvoříte krásnou atmosféru mající uklidňující efekt v podobě relaxačních zvuků a rovněž se vám nabídne krásný pohled na padající vodu.

Cena v době recenze: 6 959 Kč

Zahradní solární fontána Leknín

Zkrášlete si zahradu k obrazu svému. Dopřejte si krásnou a efektivní dekoraci v podobě fontánky. Navodí nezaměnitelné kouzlo. Vytvoří oázu klidu a harmonie. Solární fontána Leknín vykouzlí romantickou atmosféru v zahradním jezírku či bazénu. Fontánka v designu leknínu okouzlí vzhledem, ale i svým efektem. Vodní fontánu můžete tak umístit, jak potřebujete, a to bez ohledu na přívod elektriky, síťové zásuvky apod. Za provoz fontány tak ani neplatíte náklady za energii. Rovněž není třeba vést dráty k připojení, které někdy působí nevzhledně a kazí celkovou atmosféru místa.

Cena v době recenze: 499 Kč

Zahradní fontána v rustikálním stylu do interiéru i exteriéru

Zahradní fontána WXF05214 v rustikálním stylu oživí a zkrášlí váš interiér i exteriér. Je vhodná na zahradu, terasu, zimní zahradu či do bytu. Zahradní fontána je řešena uzavřenou vodní cirkulací. Díky tomu tak není třeba mít k dispozici přísun vody. Díky mystickému vodnímu světu fontány můžete tak ze zahrady, terasy či vnitřního prostoru v interiéru učinit relaxační oázu, která potěší nejen vaše oči, ale i duši.

Cena v době recenze: 5 379 Kč

Jezírkové fontánové čerpadlo Elimax 1500

Čerpadlo Ubbink Elimax je určené pro zahradní jezírka, fontány, ale také středně velká akvária. Čerpadlo používá synchronní technologii a je tak vhodné pro použití v zahradních jezírkách, fontánových nádržích. Slouží po efektivní stránce jako vhodné čerpadlo k filtraci vašeho jezírka. Čerpadlo provzdušní vodu a pomáhá ji udržet čistou. Zejména stojatá voda v jezírku v horkých letních dnech je živnou půdou pro bakterie. Nejen, že by se vám nabízel pohled na zakalenou vodu a zelené sítnice či řasy, ale prostředí by nebylo vhodné pro chov okrasných rybek.

Cena v době recenze: 1 735 Kč

Výškově nastavitelná fontána do bazénu

Užíváte si dostupný komfort a luxus v podobě vlastního bazénu? Nedokážete si už představit, že byste neměli bazén na zahradě? 13dílná bazénová fontána řecká v bílém provedení dodá vašemu bazénu jedinečnost, styl, eleganci. Oslní samotným efektem a kvalitním provedením. Tryskající voda v bazénu účinně rozptyluje teplo, tudíž voda zůstane mnohem chladnější, a to i za horkého počasí. Velmi ocenitelný fakt v tropických dnech, kdy netoužíte po osvěžení v bazénu s teplou vodou. Fontánu jednoduše připojíte ke konektoru na zdi či k nástěnnému konektoru pro bazénový vysavač. Součástí balení je fontánová hlavice, plovák, hadice, zasouvací zátka, závitová zátka, trubka s kolenem, kotva, 2 svorky, 2 vkládací trubice, 2 podložky a další potřebná příslušenství.

Cena v době recenze: 819 Kč

Solární fontána s akumulátorovým úložištěm

FIAP Aqua Active Solar SET 800 2762 je perfektním řešením všude tam, kde není v dosahu k dispozici možnost síťového připojení. Tento praktický set se solární zahradní fontánou a s akumulátorovým úložištěm vám zajistí velkou volnost při hledání vhodného umístění, a to bez nutnosti síťového zapojení. Zkrátka a jednoduše si vyberete místo podle vašich představ a neřešíte, aby byla poblíž síťová zásuvka. Zde využíváte sílu a efekt solární energie, která bude pohánět vodu. Velmi kvalitní komponenty jsou vzájemně dokonale sladěny a oceníte jejich velmi snadnou instalaci.

Cena v době recenze: 7 116 Kč

LED světelná fontánka Husí rodina

Jak si efektivně zkrášlit venkovní prostor? Odpověď spočívá v pořízení zahradní fontánky. Zde v krásném a jedinečném provedení. LED fontána Husí rodinka je krásná, roztomilá, okouzlující. Je praktickou, efektivní dekorací do vaší zahrady. Rovněž splní svůj účel i na terase či eventuálně větším balkonu. Díky fontáně tak vykouzlíte prostor navozující relax a oázu klidu. Fontána je vyrobena z odolného, kvalitního umělého kamene v přírodním vzhledu. Poslech tekoucí vody a osvětlení tvořené 6 LED diodami přidá na jedinečnosti. Z této fontánky budete nadšeni. Potěší malé i velké.

Cena v době recenze: 2 479 Kč

Fontánové čerpadlo Pontec pondovario 3500

Fontánové čerpadlo Pontec Pondovario 3500 vám vykouzlí v exteriéru skvostné dílo. Čerpadlo je vhodné pro užití v zahradních jezírkách, ozdobných zahradních fontánách či v menších potůčcích. Čerpadlo má odnímatelný otvor pro jemné filtrování. Umožňuje teleskopické prodloužení trysky s kulovým kloubem. Díky tomu tak můžete výšku fontány nastavit podle vašich představ a potřeby. Fontánové čerpadlo oceníte pro jeho výkon, zároveň úsporu. Jedná se o výkon 3400 l/hod. a to při pouhých 70 W.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Fontánové čerpadlo Pondo vario

Fontánové čerpadlo Pondo vario je vhodné pro používání v zahradních jezírkách, ozdobných fontánách a menších potůčcích. Má odnímatelný otvor pro jemné filtrování.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Jezírkové výkonné čerpadlo Ubbink Xtra

Jezírkové čerpadlo Ubbink Xtra je vysoce kvalitní. Čerpadlo používá synchronní technologii a je designované pro čerpání v zahradních jezírkách, fontánkových nádržích i v kombinaci s kašnami a vodotrysky. Filtrační houba brání nečistotám proniknout do rotoru a jednoduchá, ovšem vysoce výkonná technologie zajišťuje dlouhou životnost čerpadla.

Cena v době recenze: 1 137 Kč

Solární plovoucí fontána s osvětlením

Moderní a energeticky úsporná zahradní fontána. Díky velmi kvalitnímu solárnímu panelu zůstane akumulátor dostatečně nabitý, aby se i ve tmě mohl automaticky rozsvítit osvětlovací LED kroužek, který vytváří úžasnou hru světel.

Cena v době recenze: 2 090 Kč

Zahradní fontána s klimatickým LED osvětlením

Zahradní fontána je zdrojem nové energie, která promění vaši zahradu, balkón nebo byt na uklidňující oázu klidu a relaxace. Voda osvětlená klimatickým LED osvětlením, stéká šplouchajícím proudem dolů a poskytuje meditativní relaxaci.

Cena v době recenze: 3 129 Kč

Bazénová fontána z nerezové oceli

Bazénová fontána se stane dekorativním doplňkem vašeho rybníku nebo bazénu a umožní vám užít si relaxační zvuky vody pro pocit pohody a klidu. Protože je vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli, je odolná vůči chlóru a má dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 4 289 Kč

1 2

Fontány, vodotrysky a chrliče se hodí do každé zahrady. Zvuk tekoucí vody totiž vytváří uklidňující melodii, při které se vám bude na zahradě najednou mnohem lépe odpočívat, pracovat nebo chytat bronz. Fontány mohou být na elektrický i solární pohon a mohou mít statické či plovoucí provedení. Abyste si jimi zahradu mohli vyzdobit, nemusíte tedy mít nutně jezírko. Stačí, když si pořídíte dekorativní nádobu s vodou nebo rovnou zahradní fontánu s čerpadlem, která se bez námahy postará o kýžený hudební podkres.

Fontánky a vodotrysky samozřejmě slouží nejen ke zvelebení zahrady, terasy či jezírka, ale mohou posloužit jako pítka pro ptáčky nebo k okysličování vody pro rybičky. Designů existuje spoustu. Některé odkazují na historii, jiné jsou moderní a vznešené. Některé fontány mohou také být dokonce vybaveny LED osvětlením, takže zajímavě vypadají i za šera. Další inovací jsou časovače, díky kterým čerpadlo ušetříte nepřetržitého provozu.